119952

Співпраця і безперервний розвиток. Аби постійно розширювати базу споживачів і встигати за їх потребами у суворих реаліях конкуренції, замало виробляти продукт чи послугу. Потрібно їх оточувати турботою та дивувати. Знання з ведення бізнесу швидко оновлюються, відкриваючи нові можливості.

«Освіта і розвиток» - постійні супутники амбітних підприємців.

Тобі треба бути кмітливішим за конкурентів:

• підкованим у сотні питань з організації та ведення бізнесу,
• чутливим до побажань клієнтів
• винахідливим, аби пропонувати їм якість, не банкрутуючи на собівартості
• спритним, щоб уникати можливих хиб на всіх етапах існування продукту

І досягати не просто «вподобань», а щирої любові клієнтів до твого продукту.

Практики освітніх заходів вже декілька років лунають у столиці, на кшталт західним мегаполісам. Проте, Україна завелика для нескінченних мандрів на семінари та лекції. Без освіти та інформаційних технологій, прогрес ще й досі котився би до  провінційних міст, неквапно оновлюючи спадок суворих 90-х. Тим не менш, саме Дніпропетровська область лідує за кількістю талановитих програмістів і науковців. І шану за це потрібно віддати не лише Інтернетові та батькам амбітної молоді, але й науковим організаціям. Місцеві громади впроваджують освітні заходи й всіляко заохочують молодих до знань.

Подія, організацією якої так захопилася команда LivaRava, має за мету обмін досвіду фахівців з різних сфер діяльності довкола бізнесу. Заручившись партнерською підтримкою, LivaRava запросила учасників конференції з усієї країни. За форматом, захід наближено до міжнародної TED-конференції, яку почали проводити ще у 1984 році в США, задля поширення інноваційних ідей та течій по країнах світу. Цей формат передбачає, що кожен запрошений спікер розкриє свою тему лише за 20 хвилин і передасть естафету фахівцю з іншої галузі. Вже за годину гості вже отримують більше ніж на звичайній лекції вузького напряму за теорією, якою забитий Інтернет. На заході подають есенцію практичних рекомендацій, базованих на досвіді та унікальних знаннях спікерів.

Задля спрощення сприйняття інтенсивної програми LivaRava забезпечує всіх слухачів своєрідним конспектом.  Записник нового покоління - буклет з основними тезами та порадами з імпровізованих виступів, присутні отримають електронною поштою. Це дає їм змогу зосередитись на почутому, замість нотування.

Проте, на цьому організатори не зупинилась - після конференції гості прямують спілкуватися зі спікерами, які їх зацікавили. На, так званому, after-party вони можуть порадитись з фахівцями стосовно власного бізнесу в неформальній атмосфері. Окрім консультацій, ця вечірка - чудовий привід поповнити базу контактів амбітними підприємцями та спеціалістами, смакуючи прохолодний напій.

Порахуємо переваги:

  • Замість загальної лекції про бізнес, слухачі отримують концентрований досвід з різних сфер діяльності: практичні поради щодо організації бізнесу, виробництва продукту чи послуги, їх позиціювання на ринку та подальше просування до споживачів;
  • Корисні ідеї та рекомендації з виступів відвідувачі отримають на власний e-mail, отже можна не перейматись зарозумілими реченнями спікера, або квапливим нотуванням;
  • Охочі поставлять свої запитання фахівцю під час конференції або за дружньою бесідою на вечірці після заходу;
  • Усі присутні зможуть обмінятися контактами задля подальшої співпраці, адже найкращий спосіб зайомства - під час відпочинку!

Тож, повернемося до освіти і розвитку. Беручи їх за основу майбутнього процвітання власної справи, подібні заходи - реальна інвестиція, адже знання мають вагомий вплив на формування бізнесу. Підприємство неминуче спіткає успіх, якщо воно стежить за тенденціями сучасності та оточення. Звісно, масштаби бізнесу сягнуть ще більшого, коли знання примножаться сумлінням!


Зареєструватися на подію!


Comments

You need to login for comment.