13138

Наші перемоги!

Золоті нагороди наші спортсмени вибороли впевнено, показавши при цьому високий клас.

Золото у стрибках у висоту серед чоловіків здобув Богдан Бондаренко, перемігши в дуелі зі своїм співвітчизником (молодці хлопці). Він подолав висоту 2.35м.  Бондаренко також є чемпіоном світу минулого 2013-го року.

Досвідчена і титулована спортсменка Ольга Саладуха завоювала вже свою третю золоту медаль на чепіонатах Європи у потрійному стрибку. Вона стрибнула на 14м 73см, показавши найкращий результат сезону.

Срібні медалі

Андрій Проценко у стрибках у висоту виборов срібну медаль, подолавши 2.33. Золото, як ми вже знаємо, виборов інший наш співвітчизник Богдан Бондаренко.

Всі інші срібні нагороди здобули українські красуні.

Ольга Земляк зайняла друге місце в бігу на 400 метрів з результатом 51.36. Наша співвітчизниця вже на виході з віражу вийшла на впевнену другу позицію і протрималася до фінішу. Італійська спортсменка Лібанія Гренот з результатом 51.10 виборола золото.

Людмила Оляновська прийшла другою на змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км. Вона фактично на фініші обійшла спортсменку з Чехії, здобувши вольову перемогу. Результат нашої спортсменки – 1:28:0. Це була наша перша перемога на змаганнях в Цюриху. Першою була росіянка Олена Алємбекова з результатом 1:27:56.

Анна Титимець в забігу на 400м з бар’єрами здобула срібло, подолавши дистанцію з кращим особистим результатом 54.56. Причому фінішне прискорення спортсменки було таким вражаючим, що вона фактично наздогнала на фініші переможницю – британку Ейлід Чайлд (54.48). Бронзу здобула росіянка Ірина Давидова (54.60).

В жіночій естафеті 4х400 Наталя Пігіда, Христина Стуй, Ганна Рижкова та Ольга Земляк здобули срібло з кращим для себе результатом в сезоні 3:24:32. Після першого кола 4 збірні йшли майже одночасно. Після другої передачі наші дівчата вирвалися вперед. Остання передача була не найліпшою, українки втраили лідируючу позицію і бігли вже червертими. Але на віражі перед передачею наша спортсменка обійшла француженку і наздогнала росіянку, які до того були попереду. Останню передачу здійснили майже одночасно збірні України, Росії та Великобританії. Росіянка повела забіг, українка поступово випередила британку, а потім і росіянку і лідером вийшла на фінальний віраж. На фініші француженка і британка завдяки неймовірному спринту наздогнали нашу дівчину і всі втрьох фінішували візуально одночасно. Фотофініш віддав нашим спортсменкам срібло, француженкам – золото (3:24:27), а британкам – бронзу (3:24.34).