15349

Команда розробників ЛіваРави приклала максимум зусиль для спрощення роботи з формою для нейронінгу. Тепер все просто та інтуїтивно зрозуміло. Усе настільки просто, що достатньо лише мати початкові навичики роботи з комп’ютером для роботи з ЛіваРавою.

Дякуючи вашим відгукам, ми зрозуміли як полегшити нейронінг - відтепер, ви зможете з легкістю розпочати роботу над створенням своєї бази знань, зосередившись на змісті. А решту процедур зробить за вас система ЛіваРава. Весь процес створення нейронної мережі тепер доступний всього в 3 кліки!

Нейронінг у 3 кліки – простіше не буває!


Щоб розпочати роботу з ЛіваРавою відтепер достатньо лише:

  • Ввести запит в строчці пошуку;
  • Якщо запитуваної інформації ще немає – натисніть кнопку «Нейронити”;
  • У спливаючому вікні введіть всю необхідну вам інформацію: текст, посилання або завантажте зображення;
  • Закінчивши наповнення новоствореного «нейрону» натисніть кнопку «Створити аксон». Все інше за вас зробить ЛіваРава;
  • Зв’язок з новим нейроном готовий!

Всього кілька кліків в одному вікні дозволяють не відволікатися на пошук додаткових кнопок та гадати, чи все ви зробили правильно.

Ми постійно тестуємо досвід користування ЛіваРавою, щоб зробити управління знаннями швидким і зручним для вас!

Завжди поруч, команда ЛіваРава


До речі!

Чекаємо вас на нашому виставковому стенді на конференції в Лас-Вегасі, штат Невада, США. Конференція відбудеться 5 травня 2015 року. Під час конференції ви зможете поділитися вашим досвідом користування ЛіваРавою особисто з розробниками, поділитися ідеями, отримати особисту допомогу з організації нейронів та аксонів і першими почути про нові можливості сервісу. Досконалості немає меж.

Чекаємо на зустріч.


ЛіваРава досі відкрита для нових користувачів – ви, як і раніше, можете безкоштовно зареєструватися в системі, щоб ознайомитися з усіма її можливостями!

Приєднавшись до ЛіваРави зараз, ви отримаєте: $10 на свій баланс, +3 підписки на оновлення, +3 Гб для створення нейронів!

Щоб зареєструватися достатньо всього лише надіслати запит на нашу скриньку: support@livarava.com

Упевнені, що вам та вашим знайомим прийдеться до смаку ЛіваРава, а досвід організації інформації для вас більше не буде таким, як колись!

Разом ми зможемо змінити уявлення про роботу з інформацію та використання знань.

Neurons
LivaRava
Comments

You need to login for comment.