15510

Як ви вже знаєте, команда розробників ЛіваРави не обмежується на досягнутому і постійно винаходить нові засоби, щоб зробити користування системою більш приємним.

Сьогодні ми хочемо розповісти про 5 змін в ЛіваРаві, які не залишать вас байдужими.

Отже, поїхали:

По-перше, ми оптимізували стилістику та виправили помилки в коді.


Таким чином ЛіваРава стала краще і набагато стабільнішою, ніж до цього.

По-друге, відтепер з командою розробників ЛіваРави можна спілкуватися на одній із більш зручних для вас мов: українською, російською, англійською!

При цьому, всі новини ви будете отримувати лише однією мовою – достатньо обрати мову інтерфейсу (кнопка флагу вгорі праворуч).

зміна мови на стартовій сторінці ЛіваРави

По-третє, нейронінг став не просто зручнішим, а й більш функціональним.

Ви можете одразу додавати всі, цікаві для вас аксони: текст, посилання, завантажити зображення, додати посиалння на відео чи аудіофайл! (більш детально про цю функцію).

створення нового аксону

До того ж, система одразу синхронізує данні при введенні інформації, що пришвидшує нейронінг.

По-четверте, ЛіваРава соціалізується – відтепер ви з легкістю можете зашейрити вашу сторінку в усіх популярних соціальних мережах, або ж надіслати посилання друзям чи знайомим!

ділимость нейронами в соціальних мережах

По-п’яте, ЛіваРава персоналізується – кумедні картинки для позначення профілю виглядають гарно, але набагато приємніше завантажити власне зображення і бачити обличчя людини, яка створила нейрон чи аксон, еге ж? Ми теж так подумали і тепер кожен може змінити зображення профілю, завантаживши / змінивши стандартне зображення!

змінюємо картинку профілю в ЛіваРаві

Усе дуже просто:
  • Перейдіть на ваш профіль – праворуч вгорі біля імені стрілочка вниз, налаштування;
  • Оберіть опцію «змінити картинку профілю»;
  • Завантажте ваше зображення;
  • Готово!
Вдосконалення ЛіваРави тривають – надсилайте відгуки та побажання нам на сриньку: support@livarava.com

Найбільш корисні поради ми обов’язково запровадимо!

До зустрічі та слідкуйте за оновленнями!

Завжди поруч, Команда ЛіваРави.До речі!

Чекаємо вас на нашому виставковому стенді на Collision Conference в Лас-Вегасі, штат Невада, США. Конференція відбудеться 5 травня 2015 року. Під час конференції ви зможете поділитися вашим досвідом користування ЛіваРавою особисто з розробниками, поділитися ідеями, отримати особисту допомогу з організації нейронів та аксонів і першими почути про нові можливості сервісу. Досконалості немає меж.

В будь-якому випадку, ми будемо розповідати про всі цікаві моменти конференції на наших сторінках в соц. мережах:Чекаємо на зустріч.ЛіваРава досі відкрита для нових користувачів – ви, як і раніше, можете безкоштовно зареєструватися в системі, щоб ознайомитися з усіма її можливостями!

Приєднавшись до ЛіваРави зараз, ви отримаєте: $10 на свій баланс, +3 підписки на оновлення, +3 Гб для створення нейронів!

Щоб зареєструватися достатньо всього лише надіслати запит на нашу скриньку: support@livarava.com

Упевнені, що вам та вашим знайомим прийдеться до смаку ЛіваРава, а досвід організації інформації для вас більше не буде таким, як колись!

Разом ми зможемо змінити уявлення про роботу з інформацію та використання знань.
Neurons
LivaRava
Comments

You need to login for comment.