32522

Серфінг в інтернеті щодня все більше нагадує боротьбу з 9 валом у морі. Окрім того, що інформація все більше стає підступною і потребує постійної перевірки на фейки, її стає настільки багато, що просто знайти в цьому морі те, що потрібно стає складною задачею.

LivaRava — допомагає вирішити одну із цих проблем. Це навігатор в інформаційному морі, який перетворює небезпечний серфінг у приємну прогулянку на човні.

Куди б мені це зберігти?

Чи часто ви зберігали щось, а потім не могли знайти? Часто тиснете «Like», щоб повернутися потім? Зустрічали, що люди шейрять щось «щоб не загубити»?

З LivaRava усе набагато простіше.

  • Перше правилостворюй нейрон. Створюючи нейрон ви не просто полегшуєте пошук інформації, а й даєте йому короткий опис. Так одразу зрозуміло, чи знайдете за цим запитом те, що шукаєте.
  • Друге правило – називай лінки (аксони) правильно. Додаючи лінки (аксони) до нейронів, не зважай, як їх назвали автори – надавай своє власне тлумачення лінку.
  • Правило третє – видаляй аксони, які втратили актуальність. LivaRava – це не просто систематизація інформації, а систематизація релевантної інформації. То ж, якщо щось втратило актуальність або з’явилася краща інформація – не соромся, видаляй старе!
  • Четверте правило – створюй, створюй, створюй! Мало нейронів не буває. Не бійся, дублів не буде – система сама знайде та об’єднає збіги. 
  • Правило 4.1. - ділися своїми нейронами з друзями (ось як це просто - див. тут)!
  • П’яте правило – більше корисної інформації. З нейроном пов’язаний телефон email (наприклад, організації або людини)? Нейронь це і отримаєш віджет - ось такий, як у мене
  • Шосте правило – пам’ятай про приватність інформації. Створюючи нейрони та аксони, обирай  для кого буде доступна інформація. Приватні нейрони ніхто не зможе знайти, окрім вас.
  • Сьоме правилозмінюйте аватарки. Адже приємніше споглядати на людей, якими вони є зараз, щоб упізнати в оффлайні. І не забувайте переглядати власну галерею у себе в профілі.

Тримайте хвилю!

А як потрібна допомога пишіть: support@livarava.com

Neurons
LivaRava
Comments

You need to login for comment.