34970

Всім привіт! Сьогодні розповім трохи про те, чим ми займаємося в LivaRava​ та трохи детальніше про наш український офіс LivaRava Україна​. Ми в основному зосереджені на розробці нашого флагману - LivaRava Neuronet - інструменту по управлінню знанням, доступна для кожного зараз по запрошенням. Це універсальний інструмент. Також ми займаємося розробкою веб-сайтів та мобільних додатків для різних клієнтів по всьому світу. Деякі наші роботи можна знайти в нашому портфоліо (тут ми злилися в творчому екстазі об’єднавшисьіз FaceCo).

Так ок, мене не полишають думки зробити простий і зручний інструмент для розробки простих сайтів для наших клієнтів на базі LivaRava Neuronet, де LivaRava виступає як хмарина даних для таких сайтів, що повністю прибере навантаження на бекенд таких міні-сайтів. Не треба адмініструвати базу даних, мінімальні налаштування для бекенду (проста інсталяція). В свою чергу правильна архітектура таких сайтів призведе до того, що сайт можна буде зробити настільки малим і швидким і простим в управлінні, що його зможе адмініструвати кожний. Така ось задумка. Називатиметься ця штука LivaRava Framework, і буде доступна як відкритий код для всіх охочих. Фреймворк пишеться на Python для бекенду та HTML, CSS та JavaScript (jQuery) для фронтенду.

Запрошую розробників долучитися до нашого проекту. Пам’ятаю хтось намагався створити щось подібне в Україні. Може бачили чи чули?

Comments

You need to login for comment.