37554
На початку року запрацювала Платформа громадянського суспільства Україна - ЄС - новий проект компанії LivaRava.Разом із партнерами з міжнародного фонду “Відродження” українські розробники - IT-команда LivaRava - сприяють організації роботи одного з чотирьох органів Асоціації на рівні із її Радою, Комітетом та Парламентським комітетом. Цей двосторонній орган складається з представників громадянського суспільства України і членів Європейського економічного та соціального комітету.

Платформа громадянського суспільства -  багаторівнева структура, що має на меті створити майданчик для співпраці трьох сторін громадських  об’єднань: громадських організацій, профспілок та організацій роботодавців, чим сприяє забезпеченню вирішальної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію України з ЄС. Це унікальний інструмент дозволяє громадськості виступати з єдиною уніфікованою та компромісною позицією. Таким чином можна не лише моніторити виконання владою Угоди, але і надавати рекомендації щодо тих сфер, які потребують особливої уваги.

Участь у проекті команда LivaRava виборола у конкурсі, проте не одразу. Від початку запропонована висока якість, а відповідно - й ціна, дали фору іншій пропозиції. Однак інша компанія, що розпочала роботу, не вкладалася у визначені строки й запропонований бюджет. Після чого фонд “Відродження” звернувся за допомогою до компанії LivaRava. Необхідний функціонал платформи розробники виконали в дуже короткий термін.

“Хоча для розробки платформи ми скористалися вже працюючими технологіями, проте надалі плануємо розвивати і модернізувати платформу завдяки оригінальним продуктам LivaRava Cloud та LivaRava Framework, що дозволить скоротити витрати на підтримку сайту і підтримувати стабільну, надійну його роботу”, - зазначив Артем Карявка, фаундер і СЕО компанії LivaRava. 

“Ми вдячні команді LivaRava за професійну роботу, - говорить Ольга Квашук, координатор проекту міжнародного фонду “Відродження”. - Це фахова і креативна команда, котра занурюється в суть і деталі проекту, що полегшує комунікацію і співпрацю; розробники гнучкі щодо корекцій в процесі роботи, пропонують альтернативні варіанти, і надзвичайно оперативні”. 

За тим як триває робота проекту компанії LivaRava та фонду “Відродження” над створенням платформи http://www.eu-ua-csp.org.ua, можна слідкувати на сторінці https://www.livarava.com/product/35097.

Компанія LivaRava - це українська команда фахівців-ентузіастів,  що спеціалізується на IT та веб-технологіях, має солідний досвід розробки й запуску глобальних проектів. 

З питань інвестицій:
Артем Карявка

Щодо питань розробникам:
Андрій Лач, Максим Бабич
Comments

You need to login for comment.